Szanowni Państwo,
    w dniu 12 wrzesnia 2014 roku serwis www.kurierbroker.pl został zakupiony przez apaczka.pl. Dla Państwa wygody utrzymywaliśmy serwis przez cały czas od momentu przejęcia, ale czas jego ostatecznego wygaszenia został wyznaczony na dzień 20 lutego 2015 roku.
    Zachęcamy do natychmiastowej rejestracji w serwisie apaczka.pl. Jeśli zależy państwu na zachowaniu danych konta, prosimy o kontakt z biurem obsługi. Konto zostanie przeniesione wraz z Państwa loginem i hasłem, a także książką adresową.
    Jednocześnie informujemy, że dodatkowo wprowadziliśmy nowe, tańsze niż dotychczas cenniki na usługi kurierskie, z których korzystaliscie Państwo w serwisie www.kurierbroker.pl.
    W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@apaczka.pl lub telefonicznie w godzinach 8 - 18, pod numerem 22 380 30 70.


OK
firma kurierska, przesyłki

Co to jest paleta standardowa?

Powrót do menu
Paleta standardowa – to przesyłka umieszczona na palecie o wymiarach podstawy 120cm x 80cm i wysokości maksymalnej do 180cm łącznie z paletą. Standardowa przesyłka paletowa jest umieszczona na palecie Euro (120 x 80 cm), nie może ona wystawać za jej pionowy obrys.

Usługi kurierskie - najczęściej zadawane pytania

Poradnik pakowania

Copyright © 2010-2016   KurierBroker.pl
Regulamin
Kontakt
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Pomoc
Słownik pojęć kurierskich
Firmy kurierskie