Szanowni Państwo,
    w dniu 12 wrzesnia 2014 roku serwis www.kurierbroker.pl został zakupiony przez apaczka.pl. Dla Państwa wygody utrzymywaliśmy serwis przez cały czas od momentu przejęcia, ale czas jego ostatecznego wygaszenia został wyznaczony na dzień 20 lutego 2015 roku.
    Zachęcamy do natychmiastowej rejestracji w serwisie apaczka.pl. Jeśli zależy państwu na zachowaniu danych konta, prosimy o kontakt z biurem obsługi. Konto zostanie przeniesione wraz z Państwa loginem i hasłem, a także książką adresową.
    Jednocześnie informujemy, że dodatkowo wprowadziliśmy nowe, tańsze niż dotychczas cenniki na usługi kurierskie, z których korzystaliscie Państwo w serwisie www.kurierbroker.pl.
    W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@apaczka.pl lub telefonicznie w godzinach 8 - 18, pod numerem 22 380 30 70.


OK
firma kurierska, przesyłki

Przesyłka paletowa

Powrót do menu
Przesyłki paletowe - są narzędziem znacznie ułatwiającym transport dużych towarów.

Zaletą przesyłki paletowej jest na pewno wygoda w transportowaniu i ułatwienie dla kierowców dostarczających wiele paczek w jedno miejsce oraz obniżenie kosztów dostawy.

Przesyłki paletowe są umieszczane na europalecie. Jest to płaska, wykonana najczęściej z drewna platforma, służącą do transportu towarów. Stanowi ona stabilne podłoże dla przesyłek oraz zapewnia standardowe parametry przesyłki ze względu na swoje ramy wymiarowe. Można na niej ustawiać wiele drobnych paczek. Palety takie zaprojektowano w sposób umożliwiający przenoszenie ich za pomocą wózków widłowych. Europaleta to paleta, która posiada założone z góry wymiary 80x120 x14,4 cm i obciążenie do 1500 kg. Przesyłka paletowa powinna być tak zapakowana, aby nic nie wystawało za obrys pionowy europalety oraz nie może być wyższa niż 180 cm łącznie z paletą.

Usługi kurierskie - najczęściej spotykane pojęcia

Copyright © 2010-2016   KurierBroker.pl
Regulamin
Kontakt
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Pomoc
Słownik pojęć kurierskich
Firmy kurierskie