Szanowni Państwo,
    w dniu 12 wrzesnia 2014 roku serwis www.kurierbroker.pl został zakupiony przez apaczka.pl. Dla Państwa wygody utrzymywaliśmy serwis przez cały czas od momentu przejęcia, ale czas jego ostatecznego wygaszenia został wyznaczony na dzień 20 lutego 2015 roku.
    Zachęcamy do natychmiastowej rejestracji w serwisie apaczka.pl. Jeśli zależy państwu na zachowaniu danych konta, prosimy o kontakt z biurem obsługi. Konto zostanie przeniesione wraz z Państwa loginem i hasłem, a także książką adresową.
    Jednocześnie informujemy, że dodatkowo wprowadziliśmy nowe, tańsze niż dotychczas cenniki na usługi kurierskie, z których korzystaliscie Państwo w serwisie www.kurierbroker.pl.
    W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta mailowo: bok@apaczka.pl lub telefonicznie w godzinach 8 - 18, pod numerem 22 380 30 70.


OK
firma kurierska, przesyłki

Przesyłki kurierskie - oferta


Co oferujemy?

Oszczędność czasu
Nie marnujesz czasu na wypisywanie druczków czy stanie w kolejkach.
Dzięki wykorzystaniu strony internetowej nasze usługi dostępne są 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Oszczędność pieniędzy
Dzięki dużemu obrotowi jesteśmy w stanie znacząco zredukować koszty i zaproponować Tobie atrakcyjne ceny.
Bezpieczeństwo
Ponieważ bezpieczeństwo waszych przesyłek jest dla nas najważniejsze współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług oraz największą skuteczność doręczeń w zleconym terminie.
Wygoda
Nie musisz nawet wychodzić z domu. Na adres odbioru przesyłki zostaje wysłany kurier, który odbierze przesyłkę.
Profesjonalizm
Dokładamy wszelkich starań by nasz serwis działał sprawnie i dostarczał wszystkich niezbędnych informacji. Mimo wszystko zachęcamy do kontaktu z nami. Czekamy na Wasze uwagi dotyczące strony a także na pytania dotyczące oferty.

Dla kogo?

Oferta skierowana jest do wszystkich, zarówno do firm, instytucji, jak i osób prywatnych, które chcą być spokojne o swoje przesyłki oraz zyskać czas i pieniądze.
Nie musisz prowadzić działalności, deklarować, ani utrzymywać konkretnego obrotu miesięcznego, aby otrzymać bardzo interesujące warunki cenowe.

Na takim rozwiązaniu korzystają wszyscy:

Sprzedawca
Jego towar sprzeda się szybciej, ponieważ będzie mógł zaoferować tańszą przesyłkę niż konkurencja a co za tym idzie potencjalny nabywca chętniej skorzysta z jego usług.
Kupujący
Zapłaci mniej za przesyłkę i będzie usatysfakcjonowany.
Firma kurierska
Wielu klientów prawdopodobnie nie korzystałoby z firm kurierskich gdyby nie atrakcyjna oferta cenowa udostępniona właśnie przez pośredników, którzy zapewniają ciągłość zleceń.


Copyright © 2010-2016   KurierBroker.pl
Regulamin
Kontakt
Informacja o cookies
Polityka prywatności
Pomoc
Słownik pojęć kurierskich
Firmy kurierskie